טיפים לאחר לידה

לבנים להריון

תקופת ההיריון היא תקופה מעניינת ומאתגרת המלווה כמובן בלא מעט שינויים החלים בגופה ובנפשה של האישה. התאמות רבות נדרשות ממנה לביצוע על מנת שתרגיש בנוח עם עצמה ולא תסבול מחוסר נוחות או תחושה לא נעימה עם הבגדים שאותם היא לובשת. כיום ניתן למצוא מבחר עצום של בגדים המתאימים להיריון – חולצות, מכנסיים, שמלות וחצאיות אך תחום נוסף לעיתים מוגדר כתעלומה והוא התחום של הלבשה תחתונה עבור נשים בהריון שבהחלט זקוקות לפריטי לבוש נוחים ותומכים לתקופה זו של ההיריון.

קשה מאד ללבוד את הבגדים התחתונים שאליהם רגילים מפני שבזמן ההיריון ישנו שינוי מהותי בנתוני הגוף כולו אך באזור האיברים האינטימיים בעיקר. הבטן ואגן הירכיים גדלים ומתרחבים, הישבן מתרחב וכמובן גם החזה גדל ומכין את עצמו ללידה ולתקופה של הנקת התינוק מיד לאחר הלידה. זו הסיבה שחשוב מאד לכל אישה בהריון למצוא בגדים תחתונים המותאמים לנשים בהריון וכך ללבוש בגדים נוחים יותר שירגישו ממש כילו הם מותאמים לגוף שלה באופן אישי.

בגדים תחתונים בזמן ההיריון

כאמור, תקופת ההיריון רוויה בשינויים שלא תמיד מתקבלים בשמחה על ידי האישה שנושאת את ההיריון ולא תמיד היא חשב אתם בנוח. היא עלולה לסבול מחוסר נוחות כללי, מתופעות לוואי או אפילו מכאבים חזקים. על מנת להקטין ככל האפשר את כל התופעות השליליות שאפשר לחוות בזמן ההיריון – אפשר וכדאי, לכל הפחות ללבוש בגדים המתאימים לגוף החווה הריון כדי שהבגדים יתאימו את עצמם לגוף המשתנה והאישה לא תסבול מחוסר נעימות, בעיקר לא בשל הבגדים התחתונים שלגופה.

חשוב מאד למדוד ולהתאים כל פריט לבוש לגוף שעובר שינויים – רק כך תוכל האישה להיות בטוחה שהיא עושה כל מה שביכולתה כדי למזער תופעות לוואי שליליות או תחושות לא נעימות. הבגדים התחתונים המותאמים להריון כיום מיוצרים בטכנולוגיות מתקדמות מאד אשר בזכותן הבגדים נוחים, מלטפים ולעיתים כלל אינם מורגשים על הגוף.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *