הנעלה בהריון

אישה בהריון מגדלת בתוך גופה תינוק חדש, חיים חדשים ובשל כך עוברים על גופה שינויים רבים. היא עלולה לחוש לחץ, כאבים או תחושות פחות נעימות אך ההיריון גם יכול לעבור עליה בצורה מהירה וחלקה ללא שום תופעות לוואי שליליות כלשהן. כדאי לה בזמן ההיריון לשים (לא ברור) לכל מיני דברים הקשורים בשגרה שלה על מנת לוודא שאין שום דבר אשר עלול להפריע להריון בכל דרך שהיא וכמובן לוודא שהיא עצמה שומרת על הגוף שלה ככל שהיא רק יכולה.

אחד הדברים החשובים ביותר לתת עליהם את הדעת הוא הנעליים שאותן נועלים בזמן ההיריון. חשוב מאד שהנעליים תהיינה אורתופדיות בעלות סוליה טובה ומתאימה למשקל גבוה. אישה בהריון בדרך כלל עולה במשקל וחשוב מאד שהנעל תוכל לשאת את משקלם של האישה עם העובר שהיא נושאת ברחמה. עניין זה מקבל משנה חשיבות במידה ובשגרת היומיום שלה האישה הולכת הרבה ברגל וגומעת כך מרחקים ארוכים בהליכה מרובה.

הנעלה בהריון

ישנן נעליים מיוחדות המיועדות בעיקר לשימושן של נשים בהריון על מנת שיהיה להן הכי נוח שאפשר לדרוך על הרגל, לעמוד למשך זמן ממושך או ללכת ברגל. כאשר עושים שימוש יומיומי וקבוע בנעל שאינה מתאימה להריון ולמשקל של האישה בזמן ההיריון – הנעל עלולה שלא להחזיק מעמד וגם לגרום לנזק לרגל עצמו. דבר זה עלול להיות כרוך בכאבים עזים שיקשו על האישה את תקופת ההיריון שממילא תהיה בדרך כלל מאתגרת ולעיתים כואבת. זו הסיבה שלא  מומלץ לוותר על השקעה בנעליים המתאימות ביותר לאישה בהריון.

לפני שקונים נעליים בזמן ההיריון מומלץ להתייעץ עם רופא או עם איש מקצוע אחר מהתחום כדי לקבל ייעוץ על סוג הנעל שיהיה גם נוח לנעול אותה וגם תתאים מבחינת היופי שלה וההעדפות האישיות של אותה אישה בהריון. כך לבטח היא גם תתהלך בנוחות וגם תשמור על כפות הרגליים מפגיעה או נזק.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *